Naszą kancelarię tworzą ludzie z dużym i różnorodnym doświadczeniem zawodowym uzyskanym w pracy w sądzie administracyjnym (NSA), renomowanych kancelariach prawnych i firmach konsultingowych. Świadczymy usługi pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców oraz podmiotów publicznych. Koncentrujemy się na pomaganiu naszym Klientom w wyborze najlepszych rozwiązań, zgodnie z ich oczekiwaniami i przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa prawnego.

Nasz zespół stanowią specjaliści o bogatej praktyce i zainteresowaniach zawodowych, dzięki czemu możemy zaoferować Klientom szeroki zakres usług prawnych. Wiodącymi ekspertami Kancelarii są dr Tomasz Filipowicz – radca prawny (Partner), Kamil Buliński – radca prawny (Partner) oraz Jerzy Filipowicz – prawnik, ekspert IT i Zarządzania. Ponadto z Kancelarią współpracuje wielu prawników i specjalistów w dziedzinach związanych ze świadczonymi przez Kancelarię usługami.

Dotychczasowe doświadczenie prawnicze oraz głębokie rozumienie specyfiki różnych branż, w tym funkcjonowania administracji publicznej, umożliwia nam wypracowywanie rozwiązań kompleksowych, bezpiecznych oraz najlepiej wychodzących naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Prawnicy kancelarii są również aktywni na polu naukowym będąc współautorami stale powiększającego się zbioru publikacji w dziedzinie prawa budowlanego, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz innych, współpracując w tym zakresie z ekspertami: sędziami sądów administracyjnych, pracownikami naukowymi, decydentami w administracji publicznej oraz radcami prawnymi i adwokatami.


KONTAKT

Kancelaria Radców Prawnych
Filipowicz Buliński

ul. Grażyny 13/15 (lok. 317)
02-548 Warszawa

Dr Tomasz Filipowicz

+48 605 430 388
tfilipowicz(at)filipowicz-bulinski.com
Linkedin

Kamil Buliński

+48 602 744 906
kbulinski(at)filipowicz-bulinski.com
Linkedin

Jerzy Filipowicz

+48 509 949 989
jfilipowicz(at)filipowicz-bulinski.com
Linkedin

(at) należy zastąpić znakiem @

© Copyright 2016 Kancelaria Radców Prawnych Filipowicz Buliński